Автопоїзд-самоскид

Індустрія перевезень насипних вантажів стрімко розвивається, кидаючи нові виклики автоперевізникам і тим самим спонукаючи їх до вдосконалення.

Компанія «Транс-Сервіс-1» пропонує новацію на ринку зерноперевезень – автопоїзд-самоскид (ємність 92 куб.м).

Самоскид-зцепка – це логічний вибір для провідних виробників та трейдерів на аграрному ринку України. Автопоїзд-зерновоз допомагає економити час та кошти, здійснюючи швидке перевезення великих об'ємів зернових по всій території України.

Спеціалізовані зерновози 2012 року випуску вантажопідйомністю до 60 т обладнані гідравлічним циліндром; при необхідності вантаж можна накрити тентом та опломбувати.

Автопоїзд призначений для перевезення:

  • Зернових та олійних культур (соняшник, пшениця, кукурудза, ячмінь, овес, горох і т.д.)
  • Інших сипучих вантажів (макуха, шрот і т.д.)

Технічні характеристики:

Загальний об'єм 92 м куб.
Об'єм вантажівки 40 м куб.
Об'єм причіпа 52 м куб.
Максимальна вантажопідйомність 60 000 кг
Загальна вага автопоїзда 23 000 кг
Довжина 22 м
Висота 3,75 м
Ширина 2,55 м

Рік 2012 2013 2014 2015 2016
Автопоїзд-самоскид 32 32 32 32 32

Враховуючи неоднорідність транспортних перевезень, необхідність швидкого реагування, прийняття оптимальних рішень та географічну різноманітність розташувань пунктів завантаження/розвантаження, працівники нашого підприємства цілодобово відслідковують місцезнаходження кожної одиниці автотранспорту за допомогою супутникової системи навігації, швидко аналізують логістичні процеси та операції. Завдяки цьому ми оперативно здійснюємо корегування маршрутів руху та їхню зміну, що в свою чергу дає змогу вчасно подати транспортний засіб для завантаження в будь-який населений пункт як на території України, так і за кордоном.

Обравши нашу компанію, Ви можете бути впевнені, що Ваш вантаж буде доставлений в пункт призначення в найкоротші терміни.