Шановні колеги!

Вітаю Вас на сайті компанії «Транс-Сервіс-1»!

Ось уже 10 років наша компанія працює на ринку транспортних послуг. «Транс-Сервіс-1», пройшовши шлях від невеликої транспортної компанії, сьогодні став одним з визнаних лідерів українського транспортного ринку.

Ми впевнено рухаємося вперед розуміючи, що далеко не єдині на українському ринку міжнародних транспортних перевезень. І тому робимо все можливе, щоб вибирали саме нас.

Основною метою нашої компанії завжди було і буде зміцнення відносин з клієнтами, застосування комплексного підходу до вирішення транспортних завдань. Для цього у нас є все необхідне – великий парк техніки, який нараховує 601 автомашину, всі необхідні ліцензії, а найголовніше – величезний і успішний досвід роботи на ринку.

Незважаючи на економічні катаклізми, 2012 рік був успішним для компанії «Транс-Сервіс-1», що дозволило нам не лише суттєво збільшити автопарк, але й накопичити значні фінансові резерви. Ми надаємо великого значення виконанню наших зобов'язань перед клієнтами в рамках укладених нами довгострокових контрактів. Фінансове становище нашої компанії стійке, і ми дивимося в майбутнє з оптимізмом.

За допомогою нашого сайту ми хочемо стати ще ближчими і доступнішими до Вас, своїх Клієнтів, Партнерів і Колег, своєчасно інформувати Вас про досягнення і нові послуги Компанії та отримувати від Вас зворотній зв'язок.

Ми впевнені – спільна робота додасть нам всім ще більше сил для досягнення нових успіхів!

З надією на добрі відносини,
директор компанії «Транс-Сервіс-1»