Історія розвитку

Історія
розвитку

19
років досвіду

ТзОВ «Транс-Сервіс-1» – транспортна компанія, заснована в 2003 р. для перевезення наливних, сипучих і штучних вантажів спеціалізованими автоцистернами, самоскидами та тентовими напівпричепами. Підприємство перевозить вантажі по Україні та в міжнародному сполученні, а також використовуючи танк-контейнера здійснює мультимодальні перевезення.

Починалося все з того, що приватне підприємство «Оліяр», виробник соняшникової олії, для забезпечення власних потреб доставки сировини і готової продукції, придбало декілька автоцистерн. З часом цей допоміжний вид бізнесу відокремився в перспективний і самодостатній напрямок, в результаті чого і утворилась компанія «Транс-Сервіс-1». Темпи розвитку компанії, збільшення обсягів послуг та постійне розширення географії доставки вантажів сприяли тому, що автопарк підприємства істотно збільшився і на сьогодні складає 600 одиниць транспорту, серед яких новітні спеціалізовані автоцистерни, тентові напівпричепи, самоскиди провідних європейських виробників.

Клієнтську базу вдалося сформувати без особливої реклами: наші автоцистерни марки «LAG» та танк-контейнери марки «TWS» відповідають світовим стандартам і не мають обмежень у використанні їх на дорогах Європи. Надалі бізнес розвивався також і в напрямку доставки сипучих, сбірних (палети) та інших вантажів. В складі автопоїздів нашого автопарку є тягачі провідних європейських виробників (MAN, DAF), які відповідають екологічним нормам ЄВРО-5 та ЄВРО-6. Для досягнення довгострокового успіху шляхом максимального задоволення запитів споживачів була впроваджена система менеджменту, завдяки чому якість наданих послуг відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2020.