Транспортні послуги

«Транс-Сервіс-1» - транспортна компанія, послуги якої відповідають найвищим стандартам, надає послуги автотранспортних перевезень наливних, харчових, сипучих, готової продукції, небезпечних вантажів, будівельних матеріалів, великогабаритних вантажів та інших спеціалізованими автоцистернами, тентовими напівпричепами та самоскидами в Україну , країнах Європи та СНД.

Наша компанія, для надання транспортних послуг, використовує власні транспортні засоби, кількість яких в автопарку постійно зростає.

Плануючи будь-яке перевезення, наші фахівці в галузі логістики вибирають оптимальний маршрут, тим самим скорочуючи термін доставки і покращуючи якість послуг. На кожному автомобілі встановлена система контролю GPS за рахунок цього у Вас завжди є можливість дізнатися місцезнаходження Вашого вантажу. Ми в будь-який момент готові надати найточнішу інформацію про його місцезнаходження і стан.

Наша компанія володіє сертифікатом на систему управління якістю ISO 9001:2009. Наявність цього сертифікату підтверджує високий рівень якості надаваних послуг; сертифікатом GMP+ (Good Manufacturing Practice – належна виробнича практика) – міжнародний стандарт відповідності виробництва; сертифікатом HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points – аналіз ризику та критичні контрольні точки) – сертифікат екологічної чистоти та безпеки харчової продукції.

Всі автомобілі проходять передрейсовий техогляд і сервісне обслуговування на власній спеціалізованій СТО, оснащеній найсучаснішим обладнанням.

Ми зробимо все можливе, щоб задовольнити потреби Замовника в плані доставки вантажів.

Постійний моніторинг ринку і вивчення потреб Клієнтів в сегменті логістичних послуг в плані доставки, дав нам також підстави вести напрямок експедиційної діяльності.