Анкета

Шановні партнери!

За останні 7 років компанія ТОВ "Транс - Сервіс - 1" – виборола лідерські позиції на ринку перевезення рідких продуктів та насипних вантажів спеціалізованими автоцистернами і самоскидами, а також розширила спектр послуг добавивши перевезення тентами, та налагодила офіційне сервісне обслуговування вантажних автомобілів. Ми дбаємо про чітке і якісне обслуговування своїх партнерів, і бажаємо вдосконалювати Свій сервіс враховуючи зміни потреб Вашого бізнесу. Наша компанія для цього організувала опитування всіх своїх партнерів (та потенційних клієнтів), щоб дізнатися Ваші враження про якість наших послуг, та можливе розширення нашого сервісу враховуючи Ваші потреби.

Ми будемо раді побачити відповідність нашого сервісу Вашим новим вимогам, та більше того, почути Ваші зауваження і рекомендації, щодо того, як покращити нашу роботу. Ваші відповіді також допоможуть оцінити ефективність роботи наших служб на місцях, їх професійність та відповідальність при роботі з Вами.

ТОВ «Транс-сервіс-1» просить кожного охочого заповнити цю анкету і висловити власні міркування щодо якості нашої роботи.

Щиро дякуємо за ваші відповіді!

  1. Ви вибрали співпрацю з ТОВ "Транс-Сервіс-1", тому що:  2. За час співпраці з ТОВ "Транс - Сервіс - 1" Ваша думка про нас:  3. При співпраці з ТОВ "Транс - Сервіс - 1" найбільше значення для Вас має:  4. Чи мали Ви чи Ваші працівники проблеми обслуговування у компанії «Транс - Сервіс –1»


  5. Якщо так, тоді з якою проблемою ви найчастіше стикаєтесь:  6. Як вирішуються такі проблеми:  7. Що Вам найбільше подобається при роботі з ТОВ "Транс - Сервіс - 1"
  8. Що найбільше не влаштовує при роботі з ТОВ "Транс - Сервіс - 1"
  9. Дайте оцінку наступним критеріям :
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
  10. Ваші побажання та рекомендації.
  11. Ви дізнались про нашу компанію з:  12. Відділ з яким ви зазвичай співпрацюєте:

  13. Ваше ім’я *:
  14. Телефон *:
  15. Ваша посада *:
  16. Компанія *: