Про компанію

Про компанію
«Транс-Сервіс-1»

ТОВ «Транс-Сервіс-1»

– це сучасна українська транспортна компанія заснована в 2003 р. для перевезення рідких харчових та хімічних, насипних і палетованих вантажів спеціалізованими автоцистернами, тентованими напівпричепами та самоскидами. Підприємство перевозить вантажі по Україні та в міжнародному сполученні. Транс-Сервіс-1 спеціалізується на перевезенні вантажів різних галузей промисловості.

Презентація Транс-Сервіс-1 Переглянути

Темпи розвитку компанії, збільшення обсягів послуг та постійне розширення географії доставки вантажів сприяли тому, що автопарк підприємства істотно збільшився і на сьогодні складає більше 600 одиниць транспорту, серед яких новітні спеціалізовані автоцистерни, тентові напівпричепи, самоскиди провідних європейських виробників.

Компанія також розвивається і в напрямку доставки сипучих, збірних (палети) та інших вантажів. В складі автопоїздів нашого автопарку є тягачі провідних європейських виробників (MAN, DAF), які відповідають екологічним нормам ЄВРО-5 та ЄВРО-6. Для досягнення довгострокового успіху шляхом максимального задоволення запитів споживачів була впроваджена система менеджменту, завдяки чому якість наданих послуг відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2020.

Наші переваги

Автопарк обладнано системою GPS

Пакет супровідних документів

TIR carnet

CMR страхування

Трекінг автопарку здійснюється в режимі 24/7

Наш автопарк постійно оновлюється сучасними зразками техніки найкращих європейських виробників. Це, зокрема, нові автомобілі MAN еко-стандарту EURO-6 та сучасні напівпричепи.

Постійний моніторинг ринку і вивчення потреб Клієнтів в сегменті логістичних послуг розвинув у нас напрямок експедиторської діяльності.

Компанія “Транс-Сервіс-1” тісно співпрацює як з провідними українськими, так і з європейськими транспортними компаніями (понад 500 підприємств власників транспортних засобів) та може забезпечити повне і безперебійне перевезення будь-якого вантажу чи об’єкту включаючи всі види та типи транспорту, створюючи додаткові переваги для Клієнта.

Автопарк обладнано системою GPS – навігації. Трекінг автопарку здійснюється в режимі 24/7.

Компанія є членом АсМАП, де отримує рейтинг перевізника з найбільшою кількість книжок ЄКМТ. На кожне перевезення оформляється страхування відповідальності перевізника (CMR-страхування), тому Ви можете бути повністю спокійні за збереження вашого вантажу протягом всього часу перевезення. Всі автомобілі проходять перед рейсовий техогляд і сервісне обслуговування на власній спеціалізованій СТО (18 постів), обладнаній сучасним обладнанням. Є власна спеціалізована мийка для очищення автоцистерн (миття під високим тиском, випарювання цистерн при температурі пара 160°С, обробка спеціальними антибактеріальними розчинами).